Wszystkie prace zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Jeśli zdarza się inaczej - wyraźnie o tym informuję. Uszanuj to, proszę, i nie kopiuj, nie rozpowszechniaj zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody.

piątek, 22 czerwca 2012

An imperfect idea

Cóż, czasem bywa tak, że to, co wyglądało pięknie w naszej wyobraźni w trakcie realizacji zmienia się. I czasem nie zadowala nas efekt końcowy. Tak się stało w przypadku tego naszyjnika. Nie wiem, czy się do niego przekonam. Po co w ogóle go robiłam, można by zapytać... To miały być kolczyki, ale okazało się, że będą stanowczo za duże, więc zrobiłam naszyjnik.

***
Why is it imperfect? I feel that this necklace should be a bit different but I have no time and idea how to improve it. I don't know why I started to do it because I'm not so keen on wearing necklaces. It's just another example of my experiments. I wanted to do earings but it was too big so I had to change my idea. And now you can see the final effect of my attempts.And I will looking for another bite of the cherry.2 komentarze:

Napisz, co o tym myślisz. :) Dziękuję. :)