Wszystkie prace zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Jeśli zdarza się inaczej - wyraźnie o tym informuję. Uszanuj to, proszę, i nie kopiuj, nie rozpowszechniaj zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody.

piątek, 10 maja 2013

Dwa błękity - Two blues

Śpiewam w chórze, a ponieważ każda chórzystka ma piękny szal w różnych odcieniach błękitu, potrzebowałam kolczyki właśnie w takich kolorach. Nie to żebym w ogóle nie miała, bo trochę kolczyków pod kolor już mi się uzbierało. Po prostu chciałam mieć coś nowego. :)

Kolczyki powstały także z myślą o zabawie "Szyję z Eva Sutasz", według wzoru opracowanego prze Ewę Matuszewską. Niebawem pokażę jeszcze jedne kolczyki, które powstały w oparciu o ten wzór. Właściwie to one miały pasować do szala, ale jednak turkus niezbyt współgrał z całością. Jeden kolczyk z turkusowym akcentem już jest, więc trzeba teraz dorobić drugi. :)

***
I'm singing in the choir and every woman has a beautiful blue scarf so I needed earings in this colour. I've got many pairs of them, of course, however, I've just wanted to show something new. :)

Earings was made for a challenge "Szyję z Eva Sutasz", and thanks to Ewa Matuszewska who worked the pattern out.

Kolczyki sutaszowe # 5
Materiały: sutasz w czterech kolorach,
opal i sztuczne koraliki (razem 116 sztuk).
Wymiary: długość - 4 cm (z biglami 5,5 cm), szerokość - 3,5 cm.

6 komentarzy:

 1. widze że sutasz wciągnął Cię na dobre:) śliczne i cudne kolorki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. no właśnie, wciągnął Cię, ale to bardzo dobrze, bo bardzo ładne! :) A dzięki Tobie ja też już postanowiłam, że spróbuję, tylko niech się sesja skończy (a najpierw musi się zacząć). Ciekawa jestem, czy moja cierpliwość to wytrzyma. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że wytrzyma. :) Wystarczy zacząć, a potem to już samo jakoś pójdzie. :)

   Usuń

Napisz, co o tym myślisz. :) Dziękuję. :)