Wszystkie prace zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Jeśli zdarza się inaczej - wyraźnie o tym informuję. Uszanuj to, proszę, i nie kopiuj, nie rozpowszechniaj zdjęć, tekstów oraz wzorów prac bez mojej zgody.

piątek, 14 września 2018

Rozety i pompony

Hej, hej! Witam wszystkich cieplutko. U mnie znowu blogowy przestój spowodowany powrotem do pracy, a w związku z tym przybyło obowiązków i ubyło czasu. Jeszcze w sierpniu udało mi się wyczarować kilkadziesiąt ozdób z papieru - pomponów i rozet, które posłużyły do dekoracji wiejskiej świetlicy. 

Rozety - w trzech rozmiarach: duże o średnicy 42 cm, średnie o średnicy 30 cm i małe o średnicy 21 cm. Ostatecznie małych nie zawiesiłam wcale, ale jeszcze się przydadzą. Rozety można bardzo łatwo wykonać i wyglądają bardzo dekoracyjnie. Zainteresowanych techniką ich wykonania odsyłam do internetu, gdzie można znaleźć wiele wskazówek i instrukcji.Bibułowe pompony również wyglądają wdzięcznie w roli dekoracji. Z jednej rolki bibuły zrobiłam dwa pompony. I tak jak w przypadku rozet, tutaj także inspirowałam się internetowymi instrukcjami.Na stoły prosta dekoracja - flakoniki z butelek i wstążek.


I rzut oka na całość. Jak Wam się podoba?
3 komentarze:

  1. Taka dekoracja sali to wyzwanie.rozety i pompony świetnie się sprawdzają. Kiedyś też wykonałam takie rozety tylko w mniejszej skali :-). Pozdrawiam i zapraszam do mnie :-).

    OdpowiedzUsuń
  2. Te rozety są bardzo dekoracyjne i efektowne. Super pomysł!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za komentarze. :)

    OdpowiedzUsuń

Napisz, co o tym myślisz. :) Dziękuję. :)